Jak leczyć czerwone plamy na skórze głowy i łupież?

Witam, mam problem z swoją skórą głowy mianowicie mam na niej czerwone plamy od łupieżu i zdarza mnie się iż pojawia się mi on między brwiami. Byłem u dermatologa przepisał mi szampon stieprox- lecz on na mnie nie działał pomimo iż stosowałem go nawet rok czasu... Odnośnie brwi przepisał mi maść clotrimazolum która mi pomogła. Z głową niestety dalej mam problemy. Kupowałem Noel również nieskuteczny. Czy jest coś co mogłoby mi wyleczyć skórę głowy zapobiegając plamom i ropnym pryszczom na niej?

Witam. Przede wszystkim zalecam wykonanie pełnej morfologii krwi oraz ocenę funkcji tarczycy. Warto stosować zdrową, bogatą dietę oraz kosmetyki wzmacniające do włosów z tendencją do wypadania. Warto udać się na konsultację do trychologa ,dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej.