Jak leczyć odparzenia?

Witam, mam okropnie dokuczliwy problem. Otóż od roku (!)walczę z.. odparzeniami? Są to duże plamy, zaczerwienione, skóra spierzchnięta, przesusza się kilka razy dziennie kilka razy dziennie potrafi "zejść" lub się sypie. Swędzi przy tym okropnie. Okolice pachwin, zetknięcia pośladków, nachodzi na wzgórek łonowy. Potrafią tworzyć się ranki, wydziela się z tych miejsc nadmiernie woda/osocze? Mam siedzącą pracę, nawet do kilkunastu godz. dziennie. Stosowałam Alantan, Clotrimazolum -nic! Pomocy ;((

Proszę Pani, obraz prezentowanych przez panią zmian może wskazywać na to, że Pani dolegliwości są spowodowane infekcja grzybiczą lub bakteryjną ( klotrimazol w tym wypadku mógł być nieskuteczny jeśli etiologia nie jest drożdżakowa, podobnie wyglądają też zakażenia maczugowcem ). Niezbędna jednak będzie wizyta u specjalisty Dermatologa, który będzie mógł zbadać dokładnie zmiany, i w oparciu o uzyskane informacje zlecić leczenie.