Jak leczyć uczucie zachwiania równowagi w czole?

Mam 30 lat jestem kobietom zmagam się z dziwnym uczuciem w czole które powodują zachwianie równowagi uczucie miękkich nóg mam wrażenie że zaraz upadnę zemdleję, o poruszaniu głowy góra dół również nie ma mowy czuję jakbym stała na jakimś podeście serce wali mi strasznie, dostaję bólu żołądka nasilają się wtedy wiatry. Są dni że nic mi nie jest a są dni że dostaje takich ataków że mam wrażenie że zaraz zemdleję. Wszystkie badania ok Biorę cinnarizinum. Gdzie się udać po pomoc? Coraz gorzej z tym żyć

Witam!
Problem, który Pani opisuje może mieć podłoże emocjonalne. Dobrze, że wykonane badania pracowniane wyszły prawidłowo. Różnorodność objawów, słaba reakcja na leki przemawiają za sprawą nerwicową. Należy skontaktować się z psychiatrą lub psychologiem.
Z poważaniem
W. Łuczkowski