Jaka może być przyczyna zachwiań równowagi u 32-latka?

Dzień dobry, Od pewnego czasu mam zachwiania równowagi, czuje jakbym mdlał ale nie mdleje. Jest to bardziej uczucie jak w samolocie gdy samolot 'zchodzi' raptownie na niższy poziom. Uczucie spadania... towarzyszy temu mała fala ciepła /zimna (trudno określić). Robilem różne badania krwi 3 lata temu i lekarz mówił ze jestem zdrów jak ryba. 2 lata temu jednak pojechałem do szpital bo zaczęło mi pojawiać się powyższe uczucie ''spadania/mdlenia''. Tez nic nie wykazały badania. Mialem robione MRI, ale wszystko w normie. Mozę mi czegoś brakuje w moim żywieniu? Ogolnie nie pale, pije okazyjnie, śpię 6-7 godzin. Zycie 37-mio latka, nic nadzwyczajnego. Proszę o poradę.

Jeśli neurolog wykluczył mózgową przyczynę objawów wskazana konsultacja laryngologiczna. Jeśli laryngolog wykluczy chorobę błędnika, istnieje możliwość, że objawy są spowodowane zaburzeniami nerwicowymi.