Jak leczyć uczulenie na materiał?

Dzień dobry. Mam alergię na metki ubraniowe. Dwa tygodnie temu założyłam nowy biustonosz i zapomniałam odciąć metkę. Podrażniło mi plecy. Najpierw miałam jedna swędząca kostkę a na drugi dzień wysypało mnie na większej części pleców. Smarowalam maścią medidrem. Ulga jest tylko chwilowa. Krostki są czerwone. Skóra szczypie, boli , piecze i okropnie swędzi a lekarza mam dopiero 16 października. Jaką państwo polecają maść bez recepty na taką alergię?

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza poz lub do dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl