Jak leczyć zatkanie ucha u 26-latki?

Witam. Bylam u laryngologa z zatkanym uchem. Lekarz przeplukal uszy, ale jedno ucho jest dalej zatkane. Po zerknieciu do nosa dodal, ze mam silna alergie oraz niezyt nosa, w dodatku krzywa przegrode nosowa. Powiedzialam lekarzowi, ze tydzien temu mialam wykonana korekte nosa kwasem hialuronowym i ze nos mnie mrowi. Po czym Pan doktor stwierdzil, ze nie laczyl by tego z kwasem hialuronowym. Dostalam recepte na lek flonidal. Czy ten lek pomoże? Bardzo prosze o odpowiedz, gdyz jestem zmartwiona.. Ucho dalej jest jakby zatkane i piszczy w nim... Wszystko zaczelo sie dziac kilka dni po zabiegu z uzyciem kwasu...a przecież rzekomo kwas nie uczula. Z gory dziekuje za odp.

Szanowna Pani, lek powinien pomóc. Jeżeli nie zauważy Pani poprawy to proszę ponownie udać się do lekarza