Jak należy interpretować wyniki badań USG brzucha?

Witam , bardzo proszę o interpretacje wyników USG brzucha : Trzustka w dostępnych fragmentach jednorodna,o obniżonej echostrukturze / bad .lab niepowiększona ,wszystkie inne badania ok. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 44 LAT 6 miesięcy temu

Obniżona echostruktura może świadczyć o nieprawidłowym procesie (np. zapalnym), jednak wysunięcie ewentualnych podejrzeń powinno opierać się na znajomości objawów pacjenta. Pozostała część opisu bez istotnych zmian.