Jak naturalnie wyleczyć problem z hemoroidami?

Dzień dobry, od tygodnia mam problem z hemoroidami. Na początku pojawił się lekki dyskomfort, potem opuchlizna. Udałem się do chirurga, który zapisał maść procto-glyvenol oraz tabletki DIH. W ostatnich dniach ból był nie do zniesienia, ani chodzić, ani leżeć nie wspominając o siedzeniu. Dziś rano byłem zaskoczony - bólu nie ma a opuchlizna się zmniejszyła. Zauważyłem jednak, że hemoroid delikatnie krwawi. Czy to naturalny krok w leczeniu?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ponowna wizyta u lekarza rodzinnego lub chirurga po ocenie zmian będzie można coś więcej powiedzieć