Jak poradzić sobie po rozstaniu z alkoholikiem?

Witam bylam z facetem 4 lata bardzo sie kochamy! ale on ma problem z alkoholem roznie to wygladalo po alkoholu stawal sie agresywny ublizal itd.gdy juz wytrzezwial byl calkiem innym czlowiekiem. Chcialam byc z nim na zawsze pomagalam zalatwilam mu odwyk na 6 tyg po tym na miesiac byl spokoj cudowny facet I znow zaczol pic wiec znow byl na detoksie plakal przepraszal ze juz nie bedzie I tak w kolo. Doszlo do tego ze przez halas ktory robil w domu zabrala go policja zatrzymala na 48 w toku jest spr art.207 a ja go nadal kocham jak sobie z tym poradzic bo wiem za on jest chory I sie nie zmieni a ja nie potrafie bez niego zyc.

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem tak, jak potrafię Pani ambiwalentne przeżywanie emocjonalne, z jednej strony, z powodu uczuć wobec Pani Partnera, z drugiej dostrzegania tej rzeczywistej strony, kiedy to Pani Partner nie potrafi wytrwać w swoim zobowiązaniu.

Jak sobie poradzić?
Przede wszystkim proszę nie zostawać w tym, z tym samej.
Proszę sięgnąć po niezbędne Pani, szczególnie teraz wsparcie, do bliskich/zaufanych Pani Osób.

Skorzystanie ze wsparcia/pomocy specjalistycznej, uważam dla Pani za niezbędne, z powodu dość długiej (czteroletniej) relacji z Pani Partnerem) kiedy to w Państwa związku funkcjonowały mocno zniekształcone wzory komunikacyjne.

Jest to czas dla Pani, by właśnie teraz mocno i zdrowo egoistycznie skupić się na Sobie, by być może odbudować relacje, z Bliskimi, na które Pani nie miała wcześniej czasu?

Inspirowałabym Panią do podjęcia regularnej aktywności fizycznej, najlepiej na powietrzu (spacer, marsz) oraz do praktykowania technik medytacyjnych/relaksacyjnych, w zadbaniu o własna kondycję psychiczną.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Z przesłaniem dla Pani wewnętrznej regeneracji sił!

irena.mielnik.madej@gmail.com tel. 502 749 605