Jak poradzić sobie z nieprzyjemnym zapachem z ust i czy ma to związek z językiem?

Witam ma problem z nieświeżym zapachem z ust czasami jest on o zapachu kapusty czasami gnilny bądz mysi nieraz jajka zgniłego miałem wycięte migdały i operacje na refluks i nic mi nie pomogło.Czasami wypluwam białe kulki nie raz czarne i kolor na języku mi się z mnienia raz jest biały a raz siwy a kolor kału zmnienia na zielony i czarny.Mam powiększono śledzione o 138 mm i często przy bólach brzucha ten zapach się nasila przy jezdzie na rowerze i jak idę badz leże.I często szczypie mnie język.

Jeżeli masz prawidłowo usunięte migdałki to skąd nadal te białe kulki? Jeżeli masz do mnie nie daleko to przyjedź na czczo do Gorzyc, trzeba zrobić wiele badań z krwi i przywieź próbkę kału do badania,