Jak poradzić sobie z uczuciem braku sensu w życiu i brakiem okresu?

Witam Moje życie jest bez sensu. Mam 27lat i czuje ze nic dobrego mnie w życiu nie czeka nie miesiączkuje od lat lekarze nie wiedzą dlaczego więc nawet dzieci nie będę mogła mieć jestem zalamana jestem zerem

Witam,
Z Pani listu niewiele można wywnioskować, chociażby jaki jest wskaźnik BMI (współczynnik, który pozwala obliczyć - proporcje masy ciała w stosunku do wzrostu, czy są właściwe?) Jeśli niski jest wskaźnik masy ciała, występują zaburzenia hormonalne, np. brak miesiączki.
Wskazane jest dla Pani wsparcie psychoterapeutyczne, polecam paradygmat poznawczo - behawioralny.
Pozdrawiam serdecznie