Jak poradzić sobie ze strachem koszmarami?

Kilka lat temu trafilam do szpitala stwierdzono u mnie nerwice lekowa(iobjawy jak przy zawale) nie bralam lekow.jakis czas mialam spokuj. Potem silny stres przez msc. Przysnil mi sie koszmar I zaczelam sobie wkrecac ze w jednym z horrorow mezczyzna slyszal glosy I widzial obrazy I ja tez tak mialam.bylam u psychjatry lekarz stwierdzil nerwice I przepisal mi leki. Teraz co jakis czas odczuwam leki,jestem poddenerwowana czasami wyobrazam sobie obraz brzydkiej twarzy I ja widze. Mam natretne mysli. Boje sie ze mam schizofremie albo ze na nia zachoruje

Dzień dobry, rozumiem że leki które przepisał Pani lekarz nie niwelują wszystkich objawów. Warto pomyśleć dodatkowo o psychoterapii. Trudno na ten moment stwierdzić co może być przyczyną Pani leków , jednak warto zadbać o wielokompleksowe leczenie czyli leczenie psychiatryczne oraz psychoterapia. To daje większe efekty.
Pozdrawiam A. Pacia