Jak postąpić po pominięciu 18. tabletki Elin?

Witam, biorę tabletki elin już około 2 lata, nigdy noe zdażyło mi się pominąć tabletki. Aktualnie biorę drugie opakowanie (jedno po drugim) nie robiłam przerwy ponieważ wyjeżdżałam i chciałam wstrzymać miesiączkę. Kończę już drugie opakowanie i zorientowałam się ze nie wzięłam wczoraj tabletki która była 18 tabletka z blistra tabletki zwykle biorę o godzinie 22-23 a pominięta tabletkę zazylam dzisiaj o godzinie 14. Co mam robić dalej?

Lek. Tomasz Budlewski

W ulotce jest dokładnie wypunktowane co dokładnie nalezy zrobić w przypadku pominięcia tabletki. W internecie tego typu informacje są zawarte w charakterystyce danego prokduktu leczniczego