Jak postępować z bólem nogi lewej?

Dzień dobry Od dwóch miesięcy zmagam się z bólem w lewej nodze, zaczął się tylko przy schodzeniu ze schodów, teraz ten ból łapie w różnych momentach, czy siedzę czy stoję, leżę. Ból ten odczuwam z tylu nogi w okolicach kolana i łydki trochę rozchodzi się na tył uda. Ból ten odczuwam jak pstryknięcie mnie prądem lub kłucie. Wyszło mi w rezonansie że mam dyskopatię lecz ortopedzi, fizjoterapeuci i neurochirurg wykluczyli iż jest to ból od dysku, mam zdiagnozowane napięcie mięśni, chodzę na terapie i robie cwiczenia rozciągające ale są dni ze jest gorzej i moje pytanie jest takie czy jest możliwe iż jest inna przyczyna tego bolu? czy jest to normalne ze podczas terapii i ćwiczenie raz jest lepiej taz gorzej i potrzeba czasu? Czy może to ma związek z ciąża i porodem gdyż jestem 4 miesiące po cc i zastanawiam się czy może to mieć związek z blizna i zrostami? Dodam ze miałam tez robione rtg bioder i nie mam zwyrodnień co tez było podejrzeniem. Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Może jednak dysk. Nie zawsze w opisie mri musi występować ucisk, może być tylko w ruchu lub obciążeniu. Trzeba by skonfrontować badanie kliniczne z rezonansem i ewentualnie ostrzyknąć poziom dyskopatii aby na 100% wykluczyć go jako przyczynę.