Jak powinnam rozumieć takie wyniki TK?

Witam Wyniki TK- W górnym biegunie prawej wnęki, przysródpiersiowo masa TU 7053mm. W śródpiersiu masy węzłowe wlk 31mm podostrogowo i do 32mm przytchawiczo po stronie lewej. Płyn w prawej jamie opłucnej gr do 15mm. Okołownękowo w płucu prawym smużaste zagęszczenia i obszary niedodmy. Guzek nadnercza lewego o ujemnej densyjniości w nativ wlk 18mm - łagodny. W widocznym zakresie wątroby segm8 hypodensyjna zmiana z halo wlk 15mm- meta? podobny obdsza w płacie lewym 27mm. kości w badanym zakresie bez cech meta. Wn- Guz płuca prawego, rozsiew do wezłów i wątroby. Jakie są rokowania i czy pozostaje tylko chemia lub naświetlanie bo na opercaję nie ma już szansz?

Szanowny Panie, niestety nie mogę zbytnio się wypowiadać na podstawie samego wyniku. Proszę skontaktować się z onkologiem