Jak powstrzymać intensywne krwawienie?

WITAM ! zacznę od tego ze od 2015 roku mam miesiączke co 2-3 miesiące, po tym jak mialam zabiegi na zespol ciesni nadgarstka,. nie mialam miesiączki. od listopada do lutego. Od 16 lutego do teraz 17 kwiecien mam miesiączke, bylam juz u ginekologa dał mi DUPHASTON ,na 14 dni, po tyg zaczełam silnie krwawic z duzymi skrzepami, znowu udałam sie do lekarza, powiedział ze to normalne i mam brac lek do konca. Niestety dalek silnie krwawie a wizyta dopiero za tydzień, boję się ze sie wykrwawie?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje w takim razie zgłosić się do lekarza ginekologa na izbie szpitala ginekologicznego