Jak pozbyć się czerwonych plamek na dłoniach?

Jak pozbyć się czerwonych plamek na dłoniach? Pojawiają się okresowo na wewnętrznej stronie dłoni, są swędzące, swędzenie nasila się przy drapaniu. Nie wydaje mi się aby pojawiały się z powodu zmian diety albo czynników zewnętrznych.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakieś problemy z wątrobą, wskazana wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie.