Jak pozbyć się natrętnych myśli samobójczych?

Witam mam dość poważny problem mianowicie chodzi o natretne mysli samobójcze, codziennie walczę z tym by sobie nic nie zrobić. Ostatnio byłam 2 tygodnie w szpitalu psychiatrycznym ale nie powiedziałam całej prawdy a teraz tego żałuję bo bardzo się mecze. Mam straszne sny, zatyka mnie w klatce piersiowej i nie wiem czym jest to spowodowane. Mam mysli by wziąść leki i zasnąć ale z nimi walczyć. Co mam robić? Dodam że biorę leki i uczęszczam na terapie indywidualna z powodu borderline.

Dzień Dobry Pani,

Bo tak nie musi być!

Proszę nie zostawać z tym i w tym samej i sięgnąć po bardzo potrzebną Pani pomoc.
Zachęcam Panią do udania się jak najszybciej do Izby Przyjęć Szpitala psychiatrycznego (proszę poprosić bliską Pani Osobę o obecność).

Może Pani już teraz skontaktować się z bezpłatnym Kryzysowym Telefonem Zaufania, nr 116 123, czynnym codziennie, w godz. 14.00-22.00, gdzie otrzyma pani wskazówki i profesjonalne wsparcie i poradę psychologiczną.

Proszę nie zwlekać, jest Pani ważna.

Wspieram Panią mentalnie w decyzji,
irena.mielnik.madej@gmail.com