Jak pozbyć się problemu z prawą stroną obręczy barkowej?

Dzien dobry! Mam problem z prawa strona obreczy barkowej. Kiedy probuje dzwignac ciezar angazujac do tego prawe miesnie klatki piersowej,najszerszego grzbietu i tricepsa czuje bol i dostaje kurczy tych miesni a ponad to ww partie od jakiegos czasu robia sie mniejsze. Wszystkim tym objawom towarzyszy mrowienie w prawym ramieniu. Czy mozecie Panstwo stwierdzic co to moze byc?

Lek. Tomasz Budlewski

być może przyczyna tkwi z powodu patologii w okolicy kręgosłupa szyjnego lub samego stawu ramiennego, konieczna wizyta u lekarza rodzinnego i wstępna ocena