Jak przygotować się do wizyty, która ma na celu leczenie bezpłodności?

Witam, jestem po usunieciu jajnika spowodowanego wystapiejiem duzego torbiela (12 cm) od dwoch lat staramy sie z mezem o dziecko bez skutku.mamy po 25 lat Wybieramy sie do kliniki leczenia bezplodnosci , prosze mi powiedziec czego powinnam sie spodziewac na pierwszej wizycie z nowym lekarzem , jaknsie przygotowac, jakie badania bede musiala wykonac maz bedzie mial badanie nasienia. Ja robilam teraz badania podstawowe hormonalne. Prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma potrzeby, by specjalnie przygotowywała się Pani do wizyty. Na pierwszej wizycie lekarz zbierze od Państwa dokładny wywiad, zbada Panią i Pana oraz odpowie jak będzie wyglądało dalsze postępowanie. Proszę zabrać ze sobą pełną dokumentację medyczną jaką Państwo posiadacie.