Jak radzić sobie z bólem po przebytym nowotworze?

WITAM POTRZEBUJE POMOCY BO JESTEM NA SKRAJU WYCZERPANIA DWA LATA TEMU ZACHOROWAŁAM NA RAKA NOWOTWÓR ZŁOŚLIWY TRZONU MACICY MIAŁAM DWIE OPERACJE W WYNIKU KTÓRYCH USUNIĘTO MI WSZYSTKIE NARZĄDY RODNE I WĘZŁY CHŁONNE. JESTEM WDZIĘCZNA LEKARZOM BO URATOWALI MI ŻYCIE I WSZYSTKO BYŁOBY DODRZE GDYBY NIE UCIĄŻLIWY BÓL PO PRAWEJ STRONIE BRZUCHA PROMIENIUJĄCY DO NOGI. BOLI MNIE NAJBARDZIEJ PRZY WSTAWANIU I JAK ZACZYNAM CHODZIĆ ,BÓL JEST TAK SILNY ŻE ROBI MI SIĘ SŁABO , NIEDOBRZE TORSJE ,ALE NIE WYMIOTUJĘ OBLEWA MNIE ZIMNY POT I MUSZĘ SZYBKO USIĄŚĆ BO BYM UPADŁA MAM TAKIE UCZUCIE JAKBY W BRZUCHU BYŁA JAKAŚ GULA .LEKARZ GINEKOLOG NA WIZYCIE KONTROLNEJ WIDZI NIC NIEPOKOJĄCEGO RÓWNIEŻ TK JAMY BRZUSZNEJ NIC ZŁEGO NIE WYKAZAŁO Z CZEGO BARDZO SIĘ CIESZĘ, ALE BÓL UNIEMOŻLIWIA MI NORMALNE FUNKCJONOWANIE WIEM ŻE LEKARZ W CENTRUM MA SETKI PACJENTÓW I KIERUJE SIĘ BADANIAMI , A JA NIE WIEM CO MAM DALEJ ROBIĆ,BO BOLI MNIE TERAZ NAWET JAK SIEDZĘ DLATEGO BARDZO PROSZĘ O POMOC LEKARZY SPECJALISTÓW CZYM TEN BÓL MOŻE BYĆ SPOWODOWANY I JAKIE BADANIA POWINNAM ZROBIĆ ŻEBY NIE BOLAŁO. BARDZO PROSZĘ O PORADĘ I POMOC

Lek. Tomasz Budlewski

proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego i wykonać podstawową diagnostykę.