Nasilenie bólu brzucha i wymioty w drugim trymestrze ciąży

Witam jestem w drugim trymestrze w nocy z prawej strony brzucha zaczęłam odczuwać ból myśląc że to przez niewygodną pozycję zbagatelizowałam sprawę jest 10 ból jest jednostajny nasila się przy wstawaniu i chodzeniu zaczęłam wymiotować choć wcześniej nie miałam takich dolegliwości to moja pierwsza ciąża co robić?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
jeżeli ból nie przechodzi, proszę skonsultować się z lekarzem- wykona on konieczne badania i odpowie na pytanie jaka jest jego przyczyna. Odkładanie tego może być opłakane w skutkach.