Jak schudnąć przy stłuszczonej wątrobie?

Witam ,mąż po wizycie u gastrologa dowiedział się że ma optłuszczoną wątobę.Lekarz stwierdził że musi schudnąć 25 kg.Obecna jego waga to 115 kg przy 180cm wzrostu.Wiem ze powinien zrezygnować z smażonych potraw,słodyczy,gazowanych napojów.Ale chciałabym wiedzieć w jakich ilościach przykładowo co może jeść na dobę?

Droga Pani!

Zachęcam, aby mąż skontaktował się z dietetykiem w celu uzyskania dokładnej edukacji żywieniowej w swojej jednostce chorobowej. Istnieje również możliwość przygotowania jadłospisu, który będzie spełniał owe założenia, a jednocześnie będzie dopasowany do stylu życia męża. Na wizytę mogą się Państwo udać razem, dzięki czemu dokształcą się Państwo dokładnie w kwestii produktów, które należałoby wybierać z półek sklepowych oraz metod ich obróbki. Zachęcam także do zadawania pytań i wyjaśniania wątpliwości na bieżąco - to będzie klucz do osiągnięcia sukcesu!

Pozdrawiam!

kontakt@dietetycznaodnowa.pl
dietetycznaodnowa.pl

Witam Pana,
Widzę że jest Pan z Warszawy (tu przyjmuje pacjentów), więc najchętniej zaprosiłabym Pana na konsultację dietetyczną, na której wykonamy pomiary składu ciała i sprawdzę jak rozkłada się tkanka tłuszczowa w Pana ciele. Przeprowadzę również wywiad żywieniowy i zdrowotny oraz na tej podstawie dobiorę indywidualny jadłospis. Każdy z nas jest inny i ma inne zapotrzebowanie energetyczne więc trudno jest odpowiedzieć na Pana pytanie. Warto podejść do sprawy kompleksowo i profesjonalnie. Nie stosuje Pan diet z internetu ponieważ często mogę one zrobić więcej złego niż dobrego. Nie redukuje też Pan zbyt mocno swojego jadłospisu ponieważ po rygorystycznych dietach najczęściej występuje efekt jo-jo. Dieta powinna być zdrowa i pełnowartościowa.

W razie dodatkowych pytań lub zainteresowania konsultacją zachęcam do kontaktu:

tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk