Jak się pozbyć cellulitu i wyszczuplić ciało?

Witam.Mam 167cm wzrostu,ważę 53 kg. Co 2 dzień ćwiczę na rowerku stacjonarnym, codzień robię po 150 brzuszków.Nie stosuję żadnej diety, ale nie mogę się zmobilizować, żeby jeść mniej i nie podjadać między posiłkami. Staram się też jeść co 3 godziny, ale niestety szybko robię się głodna więc lecę do kuchni po coś małego. Chcę też zapisać się 1 w tyg. na pilates. Zależy mi na zrzuceniu małej 'oponki' z brzucha, ogólnym wyszczupleniu ciała, szczególnie nóg i pozbyciu się cellulitu. Proszę o poradę.
ponad rok temu

Witam, według mojej oceny Pani waga w stosunku do wzrostu jest wręcz idealna :-)
Jednakże w przypadku cellulitu - jest to problem wielu szczupłych osób - żywienie połączone z aktywnymi ćwiczeniami przynoszą efekty, ale zalecam zwrócić uwagę na poziom hormonów-często gospodarka hormonalna wpływa na powstanie cellulitu (tzn. np.: przyjmowanie hormonów o działaniu antykoncepcyjnym). Leki o działaniu hormonalnym zatrzymują wodę w organizmie i przy dużej ilości wypijanych płynów woda gromadzi się w tkankach w postaci cellulitu. Nawet jeśli Pani teraz nie przyjmuje a wcześniej były dawkowane- po prostu na efekty ćwiczeń trzeba dłużej poczekać, ALE NIE ZAPOMNIEĆ, że nadmiar jedzenia jest tu niepożądany!!!
Powodzenia!