Jak sobie pomóc po związku z psychopatą?

Cale to moje wy marzone szęście zamienilo się w koszmar.że spotkałam psychopatę to już wiem.na reszcie wszystkie klocki tej układanki zwanej naszej przeogromnej miłości,a raczej tylko mojej..po układały się w całość.na reszcie wiem dlaczego..na tyle pytań nie mialam odpowiedzi.nie rozumialam..jak ktoś kto mnie rzekomo kocha.robi takie rzeczy w minutę później.obserwował na czym mi najbardziej zależy.a potem z usmiechem na twarzy na moich oczach.po porostu to niszczył.jestem wrakiem człowieka.

Witam,

przede wszystkim radziłbym podjąć psychoterapię indywidualną u psychoterapeuty. Warto by było zastanowić się jakie cechy u Pani spowodowały, iż spotykając psychopatę zdecydowała się Pani na związek z nim? Może to uchronić nad powtórzeniem podobnego błędu w przyszłości...

pozdrawiam
lek. Seweryn Segiet
gabinetspectrum.pl

Witam,

Związek z psychopatą, jest ogromnie wyniszczającym doświadczeniem, dlatego też rozumiejąc stan w którym się Pani znajduje, gorąco zachęcam do rozpoczęcia terapii, dzięki której będzie potrafiła Pani lepiej zrozumieć swoje obecne przeżycia, przede wszystkim jednak znaleźć skuteczne metody radzenia sobie w przyszłych relacjach a także przede wszystkim uchronić przed kolejnymi podobnymi związkami.

Pozdrawiam,
Małgorzata Mazurek
www.synovial.pl