Jak stosować tabletki Dionella?

Witam.Kiedy karmiłam piersią brałam tabletki Diamilla.Wczoraj lekarz przepisał mi Dionella.Czy muszę zrobić jakąś przerwę czy po prostu brać je bez przerwy? Wiem,że po skończonym opakowaniu muszę zrobić 7dniowa przerwę.Miesiaczki nie mam od roku czasu.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

a czy nadal karmi Pani piersią? proszę kierować się ściśle do zaleceń lekarza ginekologa prowadzącego. czy ginekolog nie zalecał aby wystapiła naturalnie miesiączka?