Jak wyleczyć nawracające bóle nadgarstków?

Witam Mam ciągle nawracające bóle nadgarstków .pojawiaja się znikąd. za każdym razem coraz mocniejsze i dłużej trwające. Specjalista ortopeda robił zdjęcia, badanie na cieśni i nic nie wyszło . podobno nadwyrężony. tylko ból przeszedł dopiero po 3 tygodniach i ciągłego brania leków przeciwbólowych ,ktore nic nie dawaly oraz innych wzmacniających ściegna itd. Teraz znów bol mnie dopadł na jednej ręce zrobił sie ganglion a druga boli coraz bardziej nawet bez ruchu. Już nie wiem gdzie szukać. Dodam jeszcze że mam problemy również z kolanami.Brałem juz kolagen i inne witaminy, niestety bez skutku. Zadne stawy nie sa opuchniete ale bola dość dokuczliwie.Badanie na reumatyzm wyszlo negatywnie. Brak stanu zapalnego. Z góry dziekuje za odpowiedz .Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje wykonać usg stawów nadgarstkowych i koniecznie udać się do lekarza ortopedy/reumatologa