Jak wyliczyć datę miesiączki?

Dzień Dobr mam nadzieje ze Pani Doktor mi pomoże bo mam mały problem i nie wiem co robić . Wieć ostatnie moje cykle od pazdziernika do stycznia to : 22 , 33 , 27 ... Ostatni okres był 06.01.2015r . Kiedy powinnam dostać okres skoro jest juz 05.02.2015 ?? Jak moge wyliczyc sykl skoro jest w cały swiat ? wspołżyłam z moim partnerem 14.01. i1.02. oczywiście się zabezpieczaliśmy poprzez prezerwatywe . Z obawy o ciąze zrobiłam 04.02 test czyli wczoraj i wyszedł negatywnie Proszę o pomoc ...

Renata GrzechociĹska

Zaburzenia miesiączkowania mogą być w Pani przypadku spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proponuję udać się do ginekologa w celu poszukiwania przyczyn. Jeśli chce Pani dla wlasnej pewności wykluczyć ciążę proszę wykonać za ok 3-4 dni pomiar b-hcg we krwi.