Jak zaakceptować rozmowy z mężem z innymi kobietami?

Mam ogromny problem z akceptacja rozmów mojego męża z innymi kobietami. ma on bardzo dużo koeżanek z którymi zwłaszcza z jedna rozmawia bardzo częśto. drazni mnie sposób rozmowy prawienie jej komplementów o tresciach seksualnych taki flirt, to że opowiada szczegóły z naszego życia. miał tak zawsze. nie zdradził mnie nigdy ale takie pogaduchy ranią zwlaszcza ze ja znam i nie raz musiałam bawić się w jej towarzystwie. wiele razy mówiłam mężowi że forma jego rozmów jest dla mnie bolesna. twierdzi ze nie jset moją własnością i ma prawo gadac z kim chce, chodzic z kim chce kiedy chce, ja natomiast musze to znosic byc podporzadkowana obowiązkom domowym i wychowawczym i nie gadać

Dzień Dobry Pani,

Tak nie może być!

Napisała Pani, że "muszę to znosić być podporządkowana obowiązkom domowym i wychowawczym i nie gadać".
Nie, nie musi Pani, ma Pani prawo nie zgadzać się na to, co jest dla Pani nieakceptowalne.
Partnerstwo jest możliwe tylko wtedy, gdy oboje Partnerzy są otwarci na potrzeby
Partnera i gotowi, by wzajemnie na te potrzeby odpowiadać.

Zachęcałabym Panią do zadbania o siebie i skontaktowania się z psychologiem, by nabyła Pani umiejętność komunikowania/wyrażania/dbania o swoje potrzeby.

Optymalnym rozwiązaniem byłaby terapia małżeńska.

Z przesłaniem dla Pani Tego, Co jest Pani najbardziej teraz potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Nie ma Pani wpływu na zmianę zachowania swojego męża, ale ma Pani wpływ na to, jak może Pani sobie poradzić w tych sytuacjach. Można zastanowić się nad terapią własną, ale również może Pani zaproponować mężowi sesję rodziną. Wplatanie opowieści intymnych z Państwa życia bez Pani zgody, będzie generowało utratę zaufania w Państwa związku i pogorszenie relacji.