Jak zapobiegać powstawaniu plam słonecznych?

Bardzo prosze o informacje,czy mozna mi pomoc ,aby zapobiec powstawaniu i czy mozna usunac plamy sloneczne/starcze/,poniewaz od ub.roku pojawia sie ich coraz wiecej i wyglada to okropnie,choc staram sie nie opalac.Czy jakis wplyw maja brane leki na serce,na nadcisnienie i odwodnienie,biore Dilzem,Ramiprill,diurest,uzupelniam potasem,wit.E,pije duzo wody,zdrowo sie odzywiam,Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty dermatologa, który po ocenie zmian wdroży odpowiednie leczenie.

Witam jest możliwość spłycenia takich plam, przebarwień. Musi je obejrzeć specjalista i dobierze metodę ich leczenia. Bardzo często stosuje się zabieg DERMAMELAN,COSMELAN lub peelingi medyczne i laser.