Jak zawalczyć o chłopaka?

Jak zawalczyć o chłopaka ? Witam mam na imię Martyna w czerwcu skończe 23 lata , w październiku poznałam wspaniałego chłopaka bardzo mi się podoba te jego oczy są cudowne spotkałam się z nim 3 razy niestety on mi powiedział że jak zobaczy dziewczynę po raz pierwszy to już wie że to ta jedyna nie jestem nią ale przecież nie można wiedzieć od razu czy to ta jedyna trzeba się poznać nie chce ze mną rozmawiać nie wiem co mam zrobić proszę o Pomoc

Dzień Dobry Pani Martyno,

Rozumiem (tak jak mogę) że mogła się Pani poczuć oceniona ad hoc, bez możliwości, by się wzajemnie poznać.
Jednak..., nie pozostaje Pani nic innego, jak przyjąć do wiadomości (taką) decyzję Chłopaka.

Z mojej strony, do refleksji..., czy wystarczyłyby Pani "cudowne oczy" Chłopaka do zbudowania relacji i więzi?

Z przesłaniem dla Pani tylko pięknej i wartościowej relacji,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Dzień dobry, niestety nie jesteśmy wstanie zmusić nikogo do znajomości a już tym bardziej do miłości. Warto starać się nie narzucać, bo skoro nie chce z Panią rozmawiać to może czuć się przez Panią osaczany gdy będzie Pani nalegała lub na siłe doprowadzała do takich sytuacji. Jednak proszę się zastanowić czy są sytuacje kiedy jednak się Państwo widzą, mają okazje się obserwować . Jeśli takie istnieją wtedy warto być sobą , być może wtedy bardziej go Pani zainteresuje, będzie chciał bliżej Panią poznać . Jeśli nie , to nie pozostaje nic innego jak się z tym pogodzić . Warto zadać sobie też pytanie czy on faktycznie jest taki fajny skoro odrzuca po pierwszym spotkaniu, nie chce poznać drugiej osoby. Nie jest to dobra cechy właściwie u nikogo. Sama Pani widzi, że obecnie Pani cierpi i czuję, że gdyby tylko chciał Panią poznać to mógłby się bardziej zainteresować. Przez to tak trudno Pani o nim zapomnieć, bo właściwie nie dał wam szansy. Proszę spróbować jednak skoncentrować się na sobie. Jest Pani młodą osobą i napewno jeszcze wiele znajomosci przed Panią.
Pozdrawiam A. Pacia