Jak zmniejszyć uda i pozbyć się brzucha?

Witam, Mam 16 lat, ważę 68-9 kg... Chociaż na tyle nie wyglądam, niestety tyle ważę. Rodzice są szczupli, w rodzinie nie ma tendencji do otyłości. Mam nieregularne miesiączki, praktycznie mam je raz na kilka miesięcy. Będąc w 2 gimnazjum (2 lata temu) schudłam 9 kilo, chodząc codziennie na fitness siłownie i jedząc praktycznie same jogurty i jabłka. Niestety wróciło... Próbowałam różne diety i nic. Bardzo mi przeszkadza moja figura, bo gdy widzę moje szczupłe kolezanki, to mnie krew zalewa. Kupiłam już 2 książki Dukana i stosowałam przez miesiąc. Niestety były problemy z toaletą i zaprzestałam tej diecie. Schudłam jednak w miesiąc tylko 3 kg, które i tak wróciły. Jestem młoda i chciałbym wyglądać jak człowiek, a nie jak słoń :( Jestem tancerką, więc tańczę. Mam treningi kilka razy w tygodniu. Mam umięśnione nogi, ale grube uda. Mama jest szczupła jak szczypior i wpadam czasem w kompleksy jak widzę jej nogi i moje... Wstydze się iść nawet na szkolny bilans w obecności koleżanek, żeby nie słyszały wagi. Ogólnie rzecz biorąć, teraz ograniczam jedzenie. Staram się jeść mniej i lekkie rzeczy. Jestem zdrowa jak ryba, nie choruję. Nie mam pojęcia jak się odchudzić :( Już próbowałam tyle diet i nic. Proszę o pomoc... Mam dopiero 16 lat :(
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Proszę o podanie wzrostu, gdyż nie wiem jaki jest stosunek Twojej masy ciała do wieku, płci i wzrostu (jaką wartość przyjmuje BMI odniesione do siatki centylowej). Dieta o bardzo dużej zawartości białka może być groźna dla organizmu (http://portal.abczdrowie.pl/dieta-proteinowa). Zdecydowanie odradzam Ci jej stosowanie. Odchudzanie może być włączone tylko w przypadku aprobaty rodziców i prowadzone w porozumieniu z lekarzem i dietetykiem. Nie działaj na własną rękę.

Pozdrawiam