Jak zniwelować ból łokcia po upadku?

Dzień dobry Kilka dni temu przewróciłam się na lodzie i upadłam na prawą rękę, początkowo bolał mnie łokieć oraz nadgarstek jednak przeszło po jakimś czasie jednak ból barku utrzymuje się. Mogę nim poruszać. Boli najbardziej w spoczynku. Ból głównie znajduje się na górze kości ramiennej od przodu nie wiem czy to zwykle stłucznie czy powinnam iść do lekarza

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie mozna coś więcej powiedzieć.