Jak zwiększyć wagę u młodego mężczyzny?

Nie mogę przybrać na wadze mam 21 lat i ważę 56kg. Jakis czas temu stosowałem dietę wysokokaloryczna 3500kcal i nic ani kg. Co może być tego przyczyną domyślam że że jedzenie 7tys kcal pomoże ale nie zmieszczę tego za nic.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT 7 miesięcy temu

Warto oznaczyć stężenia hormonów tarczycy (przy nadczynności zwiększenie masy ciała bywa trudne). Jeżeli chodzi o przyjmowanie większej liczby kalorii, sugeruję zwiększenie podaży pokarmów wysokoenergetycznych. Najłatwiej będzie osiągąć to poprzez przyjmowanie dużej ilości tłuszczu (np. orzechów, masła orzechowego, tłustych ryb, mięs, oliwy).