Jaką dietę stosować przy tężyczce u 37-latki?

Witam serdecznie.Lecze sie na tezyczke.Przyjmuje wapn potas i magnez.Chce stosowac tez diete ale niewiem co moge a czego powinnam u ikac szczegolnie jesli chodzi o produkty mleczne.

Proszę nie łączyć produktów o wysokiej zawartości magnezu z tymi o wysokiej zawartości wapnia, dieta powinna być racjonalna i wysoko odżywcza, warto też zastosować jakieś techniki radzenia sobie ze stresem.