Jaka jest interpretacja wyniku badania PET?

Proszę o interpretację badania PET... Węzły chłonne przy naczyniach biodrowych zewnętrznych prawych 10mm o SUV 2.5 oraz prawej pachwinie 8mm o SUV 2.8 Nierownomierny metabolizm w petlach jelita w miednicy o SUV do 4.8 Poza tym obraz tkanek miękkich w normie. W CT wątroba powiększona do 185mm w linii środkowej obojczykowej stan po usunięciu narządu rodnego. Wnioski: Obraz PET węzłów chłonnych niejednoznaczny- zmiany do oceny usg/BAC

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna dalsza diagnostyka obserwacja w usg lub i biopsja , proszę udac się do lekarza kierującego na badanie powyzsze