Jaką mam budowę ciała?

Mam pytanie. W żadnym z opisów nie mogę znaleźć odpowiednika swojej sylwetki. Mam 22 lata, 160 cm wzrostu, ważę 45 kg. Kiedyś ważyłam więcej, tak ok. 50 kg, ale po okresie dorastania trochę mnie ubyło. Poza tym nie jem już tyle co kiedyś - teraz jem 3 posiłki, 4, czasem 5 dziennie. Rzadko mam czas na zjedzenie obiadu. W rodzinie nie ma problemu nadwagi. Mam szerokie biodra, mniejsze ramiona i co najciekawsze duży biust w rozmiarze 70C. I teraz pytanie jaka to figura? Gruszka? Nie mam pojęcia. Z przodu w ogóle nie widać, że mam szersze biodra od ramion, z tyłu troszeczkę.
22 LAT ponad rok temu

Witam,

Ciężko mi odpowiedzieć na Pani pytanie odnośnie typu sylwetki, gdyż nie mam możliwości wizualnej oceny Pani ciała.
Dodatkowo nie podała Pani wyników pomiarów obwodów.
Na pewno waży Pani zbyt mało (BMI równe 17,57 przy normie 18,5).
Dobrze, gdyby udało się Pani choć trochę przybrać na masie.
Ze swojej strony polecałabym zajrzenie do zeszłego numeru czasopisma SuperLinia, znajdzie tam Pani artykuł o typach budowy ciała.

Pozdrawiam ciepło

P.S
Proszę się nie odchudzać.