Jaką zdrową dietę przyjąć?

Witam, mam 159 cm wzrostu Moja waga to 58/59 kg Chciałabym zgubić kilka kilogramów Głównie chodzi mi z ud i brzucha Jaką zdrową dietę powinnam prowadzić I czy codzienne bieganie po 20 może mi z tym ?

proszę zjadać 3 posiłki dziennie. Pomiędzy posiłkami nie podjadać. Ostatni posiłek o 17. Jeśli to nie pomoże to zapraszam na konsultację. Bieganie z pewnością pomoże, byle Pani nie biegała wieczorem :-)