Jaki jest powód problemów z przełknięciem śliny i przyśpieszonego pulsu?

Witam mam problem poniewaz nie wiem co mi dolega :( Podejrzewam problem z zoladkiem a mianowicie moje objawy to : Nie moge przelykac sliny czasami i przewaznie pod wieczor .Splywa mi katar po tylniej scianie co jest dosc uporczywe Kolejny obiaw to przyspieszony puls serca przewaznie z rana i takie uczucie dusznosci i jak bym mi ktos kamien na klatke polozyl . Do tego dochodzi bol zeber na wysokosci zapiecia biustonosza jestem w Uk tu lekarze wszytko lekcewaza .Mialam robiona ekg i krew i sa ok

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko się wypowiedzieć bez badania lekarskiego proponuje ponownie zgłosić się do lekarza pierwszego kontaktu