Jaki wpływ na tabletki antykoncepcyjne mają termogeniki?

Zażywam tabletki hormonalne już od ponad roku i słyszałam ostatnio o termogenikach (konkretnie mam na myśli produkt o nazwie TERMO SPEED EXTREME), które w znaczny sposób pomagają zrzucić parę kilogramów i rzeźbią sylwetkę. W ich skład wchodzi m.in. wyciąg z pomarańczy, czarnego pieprzu, guarany i kofeiny. Chcę się dowiedzieć czy termogeniki nie zaburzają pracy tabletki. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Nie znalazłam danych, że preparat ten może osłabiać działanie tabletek antykoncepcyjnych.

Pozdrawiam!