Jakich owoców można użyć do diety koktajlowej na przyrost masy?

Jakich owoców można użyć do diety koktajlowej na przytycie ?
ponad rok temu

Witam,
Dieta koktajlowa (czy też sokowa) nie jest dietą, która powoduje przyrost masy ciała. Nie zapewnia odpowiedniej podaży energii, białek, węglowodanów, tłuszczów czy witamin i składników mineralnych dla zdrowego dorosłego człowieka mającego pracę siedzącą, nie mówiąc już o osobach trenujących. Aby przybrać masę ciała, a w szczególności masę mięśniową należy wziąć pod uwagę spożycie produktów białkowych, do których należą: mleko i przetwory mleczne, czyli np. maślanka, kefir, jogurt, serek homogenizowany oraz źródłem białka są białe mięsa takie jak kurczak, indyk, cielęcina oraz ryby.
Włączenie tych produktów do codziennego jadłospisu zawierającego 4-5 posiłków dziennie z pewnością pomoże osiągnąć cel.
Pozdrawiam,
Magdalena Rapacka