Jakie badania mam wykonać, aby zdiagnozować przyczynę moich dolegliwości?

Witam. Po kilku dniach po sexie oralnym zaczął piec mnie język. Dwa dni później zrobił się biały nalot. Towarzyszyły temu ból gardla, ciągle bulgotanie w brzuchux delikatna wysypka na brzuchu, Złe samopoczucie, stany podgorączkowe. Byłem u lekarza rodzinnego przepisał mi antybiotyk na stan zapalny gardła i leki na jelita. Po tygodniu objawy ustąpiły. Myślałem że to grzybica. Zrobiłem test p/c candida albicans klasy igM - wynik ujemny. Po kolejnym tygodniu objawy wróciły tylko, że w mniejszym nasileniu a do tego szum w uszach. Laryngolog stwierdził że jest wszystko w porządku. Proszę o pomoc ; jakie badania powinienem wykonać lub jakie leki mógłbym zażyć?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza chorob zakaźnych i wykonać odpowiednia diagnostykę , Ew ponownie zgłosić się do lekarza rodzinnego