Jakie badania wykonać, by sprawdzić przyczyny miesiączki?

MIESIĄCZKA; WITAM, MAM PYTANIE, MAM MIESIĄCZKĘ JUŻ 4MIESIACE CZASAMI JEST TO TYLKO KILKA KROPELEK, CZASAMI TROSZKĘ BARDZIEJ OBFITE A CZASAMI NAPRAWDĘ INTENSYWNE. ALE W SUMIE CODZIENNIE OD OSTATNICH 4MC. CZY MOŻE TO BYĆ COŚ POWAŻNEGO? GDZIE POWINNAM SIE UDAĆ? JAKIE BADANIA ZROBIC? PROSZĘ O PORADĘ. DZIEKUJE

Lek. Tomasz Budlewski

Udac sie do lekarza ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć