Jakie badania wykonać przy powiększonym jabłku Adama?

Witam. Moj maz skarzyl sie od okolo 2 tygoni na bol gardla. £ dni temu zauwazyl ze ma powiekszone Jablko Adama. Bardzo prosze o informacje, jakie badania powinien wykonac. Mieszkamy za granica i tutaj niestety nie mozemy liczyc na fachowa opieke zdrowotna. Podczas wizyty u lekarza pierwszego kontaktu, nie byla wstanie nic powiedziec na ten temat, poprosila o pomoc kolezanke po fachu.Obie potwierdzily ze jablko adama jest powiekszone ale nie wiedza co to.Kazala umowic sie na wizyte z 4 tygodnie

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza laryngologa, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.