Jakie badania zrobić w związku z pulsowaniem w brzuchu?

Witam. Od kilku dni mam nieustanne pulsowanie w brzuchu i od czasu do czasu takie ukłucia w różnych miejscach brzucha. Morfologia i mocz zbadane i wszystko dobrze. Byłam również na USG jamy brzusznej. Również wszystko w porządku. Proszę o informację co mogę jeszcze zbadać albo do jakiego specjalisty się udać. Dziękuję.
KOBIETA, 41 LAT 2 miesiące temu

Dzień dobry.

Najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do lekarza gastrologa lub do swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego w celu badania fizykalnego jamy brzusznej palpacyjne po którym lekarz oceni o odpowiedniej diagnostyce ale to już ocena w trakcie wizyty stacjonarnej.

Pozdrawiam

Mariusz Bek

Naturoterapeuta