Jakie badanie powinnam mieć wykonane przed pierwszym razem?

Witam. Pytanie do ginekologa. Mam 20 lat, bardzo krępuje się pisząc to. Nie uprawialam nigdy seksu. Jestem dziewica. Podczas tygodnia potrafię pare razy sie masturbowac ( masuje intensywnie swoje krocze - nic nie wkładając do pochwy ani odbytu ) i przyjdzie moment w którym doznam miłego uczucia.. I później przestaje to robić. Boje sie pierwszego razu. Przechodzę bolesne miesiączki. Jakie badanie powinnam mieć wykonane przed pierwszym razem? Prosze o pomoc. Czy to co robie jest zdrowe?

Aleksander Ropielewski

Proponuję kontakt z ginekologiem. Zwykłe badanie i rozmowa z ginekologiem są wystarczające.