Jakie jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży po stosunku bez wytrysku?

Kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, ale nie było wtrysku. 3 dni później dostałam okresu tak jak zawsze, a teraz spóźnia mi się już 3 dni.. Jakie jest prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Prawdopodobieństwo istnieje, zwłaszcza że nie stosowali Państwo żadnej metody antykoncepcji. Proszę wykonać test ciążowy. Pozdrawiam.