Ryzyko ciąży w wyniku stosunku z zabezpieczeniem i wytryskiem poza pochwą

Mam pytanie ponieważ boję się , że mogę być w ciąży od 2 dni nie mogę przestać o tym temacie myśleć. 28.12 kochałam się ze swoim chłopakiem nie był to nasz perwszy raz za każdym razem się zabezpieczamy i tym razem było tak samo ,a na dodatek mój chłopak doszedł poza mną. Czy jest możlwiośc ,abym była w ciązy powinnam dostać okres , a jego jeszcze nie ma..

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

istnieje takie ryzyko ale jest bardzo niskie. Proponuje wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Tak możliwa jest ciążą. niestety nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji. Proponuję wykonać test ciążowy.