Jakie leczenie powinna podjąć osoba z przepukliną wokół stomi?

Witam. Mam pytanie bo jestem juz bezsilna i nie wiem co robić. Dwa i pół miesiaca temu tata mój miał operacje przepuhliny która utwotrzyła się wokół stomi. Miał założona siatke. Niestety cały czas z rany wypływa ropno krwista wydzielina. Trwa to już dwa i pół miesiąca i tyle czasu leży w szpitalu. Ma podłączona pompę która to odsysa. Dodatkowo w posiewie wykryto bakterie. Rana była dwa tygodnie temu otwierana i czyszczona ale nic nie jest lepiej. Najgorsze jest to ze lekarze mi mówią tylko "proszę się nie martwić będzie dobrze". Juz nie wiem co robić wierzyć czy działać. Może zabrać tatę z tego szpitala..proszę o radę, jestem bezsilna.

Lek. Tomasz Budlewski

Czy był wykonany posiew tej wydzieliny ? Proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego aby ustalił z Panią dalsze postepowanie