Jakie powinno być dalsze leczenie zęba?

Witam, Mam 23 lata i miesiąc temu zdarzył mi się upadek na ziemię. Ukruszyła mi się prawa jedynka, która została zaopatrzona przez stomatologa. Z czasem jednak zacząłem czuć coraz większy dyskomfort przy zwartych zębach (zamkniętej buzi). Zacząłem podejrzewać, że prawa jedynka, która została wcześniej ukruszona, jest lekko przechylona do wewnątrz, tzn. dolna część korony zęba zbiega do środka, nachodząc na dolne siekacze. Zerknąłem na swoją tomografię stożkową ze stycznia tego roku i faktycznie obie górne jedynki były w jednej linii, teraz ta prawa odstaje od lewej, zbiegając do wewnątrz. Jakie jest leczenie wsuniętej jedynki do wewnątrz, aby wyprowadzić ją na właściwe miejsce, by nie powodowała dyskomfortu? Kiedy poruszam palcami oba zęby to zdają się nie wykazywać zwiększonej mobilności.
MĘŻCZYZNA, 23 LAT 7 miesięcy temu

Podczas upadku mogło dojść do przemieszczenia zęba lub odbudowa kompostowa została zrobiona inaczej niż anatomia zęba. Trzeba ocenić w gabinecie i odbudować prawidłowo do zgryzu.